ISO 45001:2018 İSG Yönetim Sistemi

Üretim ya da hizmet sektöründe, çalışanların sağlıklı ve güvenli bir iş ortamında çalışmaları hem kanunlar tarafından zorunlu hem de çalışanların kendilerini güvende hissederek daha verimli çalışmaları açısından önemlidir. ISO 45001:2018 İSG Yönetim Sistemi bu zorunluluğu yerine getirmenize yardımcı olacak uluslararası bir standarttır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının ve işletmenizin bağlı bulunduğu kanunların yerine getirilmesini ve aynı zamanda işletmeniz içerisindeki çalışanlarınızın, misafirlerinizin, ürünlerin üzerinde bulunan riskleri minimize ederek oluşabilecek iş kazalarını ortadan kaldırmak için alınacak önlemleri belirler.

Acil durum çalışmalarını hazırlar. Risk değerlendirmeleri, tatbikat ve eğitimlerle birlikte yasal yükümlülüklerinizi yerine getirmenizi sağlar.

Firmamızdan ISO 45001:2018 belgenizi İngiliz Akreditasyonlu (WAS) veya çözüm ortaklarımız üzerinden diğer yabancı akreditasyon kurumlarınca onaylanmış olarak temin edebilirsiniz.

ISO 45001:2018 belli sektörlere hitap eden bir yönetim sistemi olmayıp aksine tüm sektörlerdeki irili ufaklı tüm işletmelerin uygulayabileceği bir sistemdir.