ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

Firmanızın yönetim sistemini iyi ve etkin hale getirmek için gerekli olan detayları sunar. Faaliyetlerin daha iyi planlanması, problemlerin daha hızlı çözülmesi, verimliliğin, kazancın ve saygınlığın artması için ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini uygulamalısınız.

İşletmelerin daha kalıcı olması için kurumsallaşma önemli bir yatırımdır. Bunun ilk adımlarından biri de ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini işletmenizde uygulamak olacaktır. Bu sebeple bizler de bu sistemin mutlaka uygulanması gerekliliğine vurgu yapmak istiyoruz.

ISO 9001:2015 firmanızın verimliliğini artıracak ve üretimin iyileşmesini sağlayacak, müşteri memnuniyetini arttıracak ve işi kişiden bağımsızlaştıracak uluslar arası bir dil ve yönetim biçimidir.

Organizasyonun düzenlenmesiyle bütün çalışanların görev yetki ve sorumlulukları belirlenerek çalışanların performansı, motivasyonu ve rahat bir çalışma ortamına sahip olmaları sağlanır.

Firmamızdan ISO 9001 belgenizi İngiliz Akreditasyonlu (WAS) veya çözüm ortaklarımız üzerinden (varsa) TürkAK Akreditasyonlu ya da diğer akreditasyon kurumlarınca onaylanmış olarak temin edebilirsiniz.

ISO 9001 belli sektörlere hitap eden bir yönetim sistemi olmayıp aksine tüm sektörlerdeki irili ufaklı tüm işletmelerin uygulayabileceği bir sistemdir.